• Новак
Благородни работи-Смешни Среќен Божиќ Честитка Со Плик-Празник Шега Хумор-Глави ќе Се Тркалаат 1532

Благородни работи-Смешни Среќен Божиќ Честитка Со Плик-Празник Шега Хумор-Глави ќе Се Тркалаат 1532

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

4" х 512 " Забелешка Картички. 5" х 7 " Честитки.5" х 11" Џамбо Картички. Асортиман на 10, 20 И 36+ Картички. ВНАТРЕ ПОЗДРАВ : "Среќен Божиќ! (Палците Нагоре)" ПОКРИТИЕ-Рудолф-санката ќе биде многу позабавна за влечење доколку возачот не тежи 700 килограми. Блицен-тој тежи само 700 фунти? Купидон-СМЕЕЊЕ! Дашер-Сериозно! Што велите за оваа практика вчера? Тој е сите, " уморен сум од овие слаби полетувања."Па, уморен сум од влечење нилски коњ!. ГОЛЕМИНА НА КАРТИЧКАТА-Добијте 1, белешка со редовна големина со плик од 5х7 Инчи. Нудиме смешни картички кои доаѓаат или празни или поздравени внатре, затоа задолжително прегледајте ги сите фотографии од производот пред да ги купите. КОРИСТЕТЕ-совршена, Смешна картичка за пишување Божиќни желби! Насловната страница на картичката е отпечатена со завршница со висок сјај, а внатрешните страници обезбедуваат мазна, беспрекорна површина за пишување. Совршен за мажи, жени, сопруга, сопруг и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат