• Новак
Кутија 7-54-7 Торта Вилушка, 18-8 Нерѓосувачки Челик

Кутија 7-54-7 Торта Вилушка, 18-8 Нерѓосувачки Челик

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 5,5 инчи. Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик (рачка сатенска завршница). Земја на Потекло : Јапонија (Град Цубаме, Префектура Ниигата). ● Концепт трпезариска маса условите се менуваат секој ден со различни животни средини. За да одговори на овие ситуации," Кутијата " се роди од слободата на имагинацијата, а не само од традиционалниот модел. Ние сакаме да продолжиме со дизајн што ќе сакате да го користите додека ја одржувате леснотијата на користење, бидејќи приборот за јадење се користи секој ден. Оваа серија е погодна за сите возрасти. ●Карактеристики на производот "Бокси" е роден од спојување на шаховски обрасци со едноставна форма. Две традиции создаваат нови прибор за јадење што никогаш порано импресивниот дизајн не може да се користи без оглед На Јапонскиот или Западниот. Азума претставува нова стандардна серија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат