• Новак
RETEVIS RT29 Рачен двонасочен радија со долг дострел, радија со тешки 2 начини со 3200mAh, полнење, безбедносен повик отпорен на шок -токи за изградба на градежништво

RETEVIS RT29 Рачен двонасочен радија со долг дострел, радија со тешки 2 начини со 3200mAh, полнење, безбедносен повик отпорен

Rating 
DEN 6079.84

Достапност
Достапно за нарачка

Retevis е професионален дилер на опрема за безжична комуникација, посветен на обезбедување на клиенти од сите возрасти со високо квалитетни производи, услуги и решенија Нашите производи главно опфаќаат деловни двонасочни радија, двонасочни радија на отворено, деца двонасочни радија, дигитални радија, поморски радија, радио додатоци, итн. Нашата визија и мисија е да се изгради мост на комуникација за секого, секое семејство, секое семејство, Секоја група. Висока моќност и силна продорен моќ на токи на Воки; Во голема мерка ја подобрувате неговата покриеност, така што имате точен пренос без мртви краеви. Капацитет на батерија 3200m Ah Овозможете го ова радио има многу повеќе време на употреба и животен век од другите модели од ист тип. RT29 радија со голема моќност се специјално дизајнирани за големи комерцијални средини; Каналите се претходно поставени со CTCSS DCS за да се намалат непотребните преноси и затоа не можат да зборуваат директно со други брендови на радија; Ако треба да разговарате со други разговори за брендови Walkie; Ве молиме контактирајте не преку пошта; Ние ќе понудиме фирмвер за вас. Супер издржливи материјали со груб фирмвер и силен аудио овозможуваат да имате погласен и кристален глас; Силен задниот клип за да го поправи токи -токи. 50 нестандардни CTCS и 232 DCS обезбедуваат безбедни повици; што може да избегне непотребни разговори; ви даваат безбеден и јасен повик. Без оглед на вашите потреби; RT29 Radio Nowe обезбедува едноставна; сигурна; Економично решение за комуникација за да им помогне на работните екипи да се поврзат; Координирајте и соработувајте за да ја завршите работата како што треба. 6x RT29 2 Way Радио и антена. Висока моќност и силна продорен моќ на токи на Воки; Во голема мерка ја подобрувате неговата покриеност, така што имате точен пренос без мртви краеви. Капацитет на батерија 3200m Ah Овозможете го ова радио има многу повеќе време на употреба и животен век од другите модели од ист тип. RT29 радија со голема моќност се специјално дизајнирани за големи комерцијални средини; Каналите се претходно поставени со CTCSS DCS за да се намалат непотребните преноси и затоа не можат да зборуваат директно со други брендови на радија; Ако треба да разговарате со други разговори за брендови Walkie; Ве молиме контактирајте не преку пошта; Ние ќе понудиме фирмвер за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат