• Новак
13 Пакет Пансексуални Знамиња на Гордоста | 4х2 инчи, 2х1 инчи, 1х, 5 инчни налепници за знамиња | Налепници за Државни Знамиња За Автомобили, Камиони, Лаптопи, Велосипеди

13 Пакет Пансексуални Знамиња на Гордоста | 4х2 инчи, 2х1 инчи, 1х, 5 инчни налепници за знамиња | Налепници за Државни Знамиња За Автомобили,

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од издржлив И реномиран рефлектирачки 3м самолеплив винил 100% Направен во САД Притисок Чувствителни Отстранлив лепило Супериорна видливост!. Водоотпорен Совршен За внатрешна и надворешна употреба. Стапчиња на која било мазна површина Исчистете ја површината пред да ја нанесете налепницата. Големина : (x2) 4x2 инчи, (x4) 2x1 инчи, (x7) 1x, 5 инчен знаме налепници. Информации за Материјалот за налепници : Нашите налепници се отпечатени На Рефлектирачки Графички Филм ОД 3 МЕТРИ, кој дава графика светла остра видливост. Издржливоста на нашите налепници, флексибилната конструкција и отстранливоста на барање до четири години ги прави идеални за секоја намена, особено како единствена идеја за подароци за пријателите и семејството! Сите наши производи се произведени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат