• Новак
Минијатурна Стаклена Колба од 50 мл на нутли

Минијатурна Стаклена Колба од 50 мл на нутли

Rating 
DEN 217.60

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена минијатура за домашни вина и пијалоци Со сребрена завртка-врвот капа. Наполнете со џин од слоу, вотка од дамсон, ракија од цреша и многу повеќе. Одлично за подароци, свадбени услуги, примероци или мали бранови!. Капацитет : 50мл. Опис На производот Убаво мало шише Со сребрена завртка-капа-совршена минијатура! Наполнете со вашиот домашен џин од слоу, дамсон вотка, ракија од цреша или што и да сакате. Идеален за подароци, свадбени услуги и примероци. Во форма на колба во проѕирно стакло, со димензии 10см висока х ширина 5,5 см. Капацитет : 50мл. Комплетот Содржи : 1 х колба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат