• Новак
Замена НА ПРОЦЕСОРОТ+Вентилатор За Ладење НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР ЗА HP ОМЕН 15-EK M04215-001 M04216-001 ND8CC02-19J22 M04217-001 ND85C27-19J25 ND85C27-19J22 DC12V

Замена НА ПРОЦЕСОРОТ+Вентилатор За Ладење НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР ЗА HP ОМЕН 15-EK M04215-001 M04216-001 ND8CC02-19J22 M04217-001 ND85C27-19J25

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен дел #е : М04216-001 М04217-001 Компатибилен Модел : ЗА HP M04216-001 M04217-001 ND85 C27-19 J25 ND85 C27-19 J22 DC 12 V. Пакетот вклучува : 1 X ПРОЦЕСОР+Gpu Вентилатор За Ладење Компатибилен со модели : ЗА HP M04216-001 M04217-001 ND85 C27-19 J25 nd85c27-19j22 Dc 12v.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат