• Новак
Огнена Фудбалска Топка Во Гол Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Оризова Тегла Запечатена Кофа За Организација На Кујната

Огнена Фудбалска Топка Во Гол Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Оризова Тегла Запечатена Кофа За

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

пластика Произведено во САД Или Увезено. ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организатор е издржлив. Силиконските заптивки ја одржуваат влагата и бубачките надвор, одржувајќи ја храната свежа подолго. ✿ транспарентниот дизајн на нашите херметички организатори ви овозможува да ја видите содржината на кутијата за храна на прв поглед без потреба од етикети. ✿ Специјално дизајнирани Да го минимизираат просторот, овие издржливи канти за складирање се редат и лесно се вклопуваат во фрижидерот, замрзнувачот или шкафот, што ви овозможува да ја одржувате оставата, чајната кујна организирана и заштедува простор. ✿ оваа кутија за складирање со капак може да се користи за чување леб, ориз, овесна каша, житарки, грав, брашно, тестенини, билки и многу повеќе. ✿ овој херметички сад за складирање храна има отстранлив капак за лесен пристап и чистење. Погодно за транспорт на големи оброци или предмети на училиште, работа или пикник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат