• Новак
Победи повеќе 25 пакувања 5 инчи отсечени тркала, алуминиум оксид двојни мрежи за сечење, диск 5 x3/64 x7/8 за метал и не'рѓосувачки челик

Победи повеќе 25 пакувања 5 инчи отсечени тркала, алуминиум оксид двојни мрежи за сечење, диск 5 x3/64 x7/8 за метал и не'рѓосувачки челик

Rating 
DEN 298.56

Достапност
Достапно за нарачка

[Распоред и брзо отстранете] Тркала за сечење високи перформанси алуминиумски оксид жито за долг живот и големо отстранување на материјалот [Сечење 2-3x] Сечење на тркалото за сечење високо издржливи зрна од алуминиум оксид 3 целосни листови со фиберглас компатибилни со мелница за агол од 5 ". [25 Пакет] е многу концесиски пакет со голема вредност, исто така, секогаш имате рака на раката околу 5-инчното исечено тркало. [Опсег на апликација Одлично] Одлично за сечење челик, не'рѓосувачки челик и други железни метали. И брзо отстрани] тркала за сечење високи перформанси алуминиумски оксид жито за долг живот и големо отстранување на материјалот. [25 пакет] е многу концесиски пакет со голема вредност, исто така, секогаш имате при рака околу тркалото од 5 инчи. [Опсег на апликација Одлично] Одлично за сечење челик, не'рѓосувачки челик и други железни метали. [Топла брза безбедност] Носете ги сите применливи безбедносни опрема кога ги користите овие отсечени дискови (очи/уши/лице/раце/тело/итн. Нашата компанија веќе 20 години прави прекинати тркала, ние сме директно фабрички. Без оглед на квалитетот или услугата на производот е прекрасно, во тестовите што производот ги има извршено, како и или надмина многу од најпрепознатливите имиња на брендови во градежништвото, зошто да платите повеќе за истиот квалитет? Нашите дискови со високи перформанси, високо квалитетни дискови за сечење нудат долг животен век.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат