• Новак
Гроздобер метален знак Плакета Среќна Божиќна фарма животни и камион Божиќна метална постер ретро wallидна соба знак за човек пештерски бар човек пештера wallид виси ?

Гроздобер метален знак Плакета Среќна Божиќна фарма животни и камион Божиќна метална постер ретро wallидна соба знак за човек пештерски бар човек

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има три вида на големина за избор. Сите тие се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. ✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има три вида на големина за избор. Сите тие се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат