• Новак
Јамајка американско знаме стакло пушење пепелници цигари цигари тркалезни држачи за фиока за пепел за затворено отворено

Јамајка американско знаме стакло пушење пепелници цигари цигари тркалезни држачи за фиока за пепел за затворено отворено

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Оваа стаклена пепелник е изработена од стакло, што е чисто и транспарентно без нечистотии, лесен за чиста, отпорна на висока температура и издржлив Облик на директна цевка : Дизајнот е права форма на цевката, која може добро да го држи саѓи и да не лета наоколу, изрез дистрибуирани по должината на работ за да се обезбедат цигари. Моден стил : Договорена мода, чиста про transparentирна боја, визуелно ценење, стакло повеќе го истакнуваат неговиот квалитет, транспарантно држете го во рака, чувството е добро. Добар подарок : Одлично како избор за подароци за татко на Денот на таткото или подарок за домаќинство, таблети, барови, ресторани, забава на отворено или домашна употреба. Апликација : Печатено стакло Ештрај е многу погоден за места за пушење, како што се домашни балкони, канцеларии, хотели, барови, јавни тоалети, забава на отворено или домашна декорација. Печатено тркалезно стакло пепелници за цигари Кристална пепел држач за пушач за пушачи за домашна канцеларија во затворен украс на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат