• Новак
Ultechnovo 1pc или за мало огледало- црно огледало, стаклено клип за кубици- Личен заден поглед на заден поглед- зад конвексни монитори безбедност ВАС визуелно место на ко?

Ultechnovo 1pc или за мало огледало- црно огледало, стаклено клип за кубици- Личен заден поглед на заден поглед- зад конвексни монитори

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Следете го огледалото за да видите зад вас канцеларија : Совршено користено за канцелариски компјутерски монитор, кабинет, биро и така натаму Огледало за заден поглед на канцеларијата : Кога ќе видите некој како оди зад вас кога носите слушалки или работите внимателно, ве молиме проверете дали сте безбедни и безбедни за себе или зад вас. Компјутерски монитор за прегледување : Премиум материјал : Овој компјутерски ретровизор е изработен од акрилен и компјутерски материјал со одличен квалитет за трајна и долгогодишна употреба. Огледало за безбедност на одделот : Со ова компјутерско ретровизор, можете да ја набудувате задната околина на канцеларијата, задниот дел на автомобилот, компјутерскиот екран. Канцеларија за биро за огледало : Едноставно и погодно за употреба, лесно инсталирајте го на мониторот. Следете го огледалото за да видите зад вас канцеларија : Совршено користено за канцелариски компјутерски монитор, кабинет, биро и така натаму. Огледало за заден поглед на канцеларијата : Кога ќе видите некој како оди зад вас кога носите слушалки или работите внимателно, ве молиме проверете дали сте безбедни и безбедни за себе или зад вас. Компјутерски монитор за прегледување : Премиум материјал : Овој компјутерски ретровизор е изработен од акрилен и компјутерски материјал со одличен квалитет за трајна и долгогодишна употреба. Огледало за безбедност на одделот : Со ова компјутерско ретровизор, можете да ја набудувате задната околина на канцеларијата, задниот дел на автомобилот, компјутерскиот екран. Канцеларија за биро за огледало : Едноставно и погодно за употреба, лесно инсталирајте го на мониторот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат