• Новак
Луда лама дама кожа цигара цигара од пепел, држач за пепел, преносна работна површина, пушејќи ја фиоката за пепел за канцеларија за внатрешен двор и дом

Луда лама дама кожа цигара цигара од пепел, држач за пепел, преносна работна површина, пушејќи ја фиоката за пепел за канцеларија за внатрешен

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика Овој пепелник има добра длабочина + 3 слотови за поставување цигари за да се обезбеди подобра леснотија на употреба. Има големина од 3 "× 4", што е доволно за дневна употреба. Овој стаклен пепелник има едноставен и елегантен изглед, што е многу практична ставка. Со нашата внимателно изработена пепелник, секогаш ќе ги натерате луѓето да ја чувствуваат вашата конотација и вкус. Тој е многу погоден за украсување на вашата соба или автомобил, како што се дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, просторија за прием на компанијата, хотел, бар, ресторан, кафуле, итн. Без разлика дали сакате модерни, традиционални или класични стилови, нашиот пепелник не е само декорација за вашата куќа, туку и многу високо-подарок за вашиот татко и членовите на семејството кои пушат. Многу грижлив подарок за Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и други празници или други посебни денови. Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика. Овој пепелник има добра длабочина + 3 слотови за поставување цигари за да се обезбеди подобра леснотија на употреба. Има големина од 3 "× 4", што е доволно за дневна употреба. Овој стаклен пепелник има едноставен и елегантен изглед, што е многу практична ставка. Со нашата внимателно изработена пепелник, секогаш ќе ги натерате луѓето да ја чувствуваат вашата конотација и вкус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат