• Новак
2022 НОВИ 36 ПЦС новогодишна елка, играчка со мини притисок поп меур, подарок за Божиќна забава, подарок за роденденска забава

2022 НОВИ 36 ПЦС новогодишна елка, играчка со мини притисок поп меур, подарок за Божиќна забава, подарок за роденденска забава

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висококвалитетен материјал : Направено од висококвалитетен мек силиконски, стилски и симпатичен облик, еколошки, без БПА, нема да им наштети на луѓето или животните, трајните перформанси, да се репродуцираат Олеснување на стресот : Оваа играчка со силиконски стискање ќе ја смири вашата душа и ќе ве натера да се чувствувате смирено брзо. Ефективно ослободете го стресот и вознемиреноста од работа и учење долго време. Мулти-намена : Играчките за олеснување на стресот не само што можат да го олеснат стресот, туку и да ја подобрат пресметката на децата, размислувањето, практичната способност Оваа играчка со повеќенаменски силиконски стискање е совршена игра за родители, постари лица, деца и возрасни. Лесно за носење : Божиќното приврзок е мал по големина и нема да зазема простор во торбата и може да оди со вас на кое било место, како што се кафулиња, книжарници, супермаркети, итн. Најдобар Божиќен подарок : Шарената мека сензорна играчка за стрес волја волја Бидете модерни за тинејџери за роденденски подароци, Велигденска корпа, Ноќта на вештерките, Божиќни порибници, подароци за новини за деца, канцелариски играчки и многу повеќе!. Висококвалитетен материјал : Направено од висококвалитетен мек силиконски, стилски и симпатичен облик, еколошки, без БПА, нема да им наштети на луѓето или животните, трајните перформанси, да се репродуцираат. Олеснување на стресот : Оваа играчка со силиконски стискање ќе ја смири вашата душа и ќе ве натера да се чувствувате смирено брзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат