• Новак
Женски пролетни џемпери зимски големи дворови лабави печатени врвови задебелени плус руно јагниња вклопуваат дното на дното на дното

Женски пролетни џемпери зимски големи дворови лабави печатени врвови задебелени плус руно јагниња вклопуваат дното на дното на дното

Rating 
DEN 224.00

Достапност
Достапно за нарачка

? Материјал : 100% полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени. ? Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. ? Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. ? Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење на рака / машина за миење на рака, не бели, избегнувајте изложеност, виси да се исуши. ? Карактеристики : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. ? Повод : Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима. spring sweaters for women 2023 oversized sweatshirts for women black long sleeve tops for women sexy tops for women spring 2023 womens tops sexy spring chal women's cardigans long sleeved sweater vest cropped women black and white sweater women black mock turtleneck women womens ponchos with sleeves womens sweaters for пролет под 20 жени зимска мода 2023 плус големина бучен плетен џемпер преголеми џемпери за жени ефтини женски џемпери кошули пот jumervests за жени џемпер жени секси црна боја. Womenенски џемпер од желка плус големина пролетна мода 2023 плус големина џемпери од туника за жени женски џемпер долги туники за жени да носат со хеланки празнични облеки за жени кардиган долги џемпери за жени преголеми џемпер жени со долга мала тежина кардиган за жени со долги ракави, симпатични пролетни џемпери, женски тунични џемпери Средна црна облека за жени симпатична црна облека за жени симпатична џемпера за жена пролетни стилови за жени 2023 џемпери жени слатки трендовски џемпери за жени ефтини слатки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат