• Новак
Самонивелирање На Ниво На ласер - Еликлив 200ft Надворешен Робустен Во Затворен ПРОСТОР 4d Зелена Вкрстена Линија Ласерско Ниво 4x360 Хоризонтални Вертикални Ласери СО ?

Самонивелирање На Ниво На ласер - Еликлив 200ft Надворешен Робустен Во Затворен ПРОСТОР 4d Зелена Вкрстена Линија Ласерско Ниво

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

€16 ЛИНИИ 4 x 360° Опции За Ориентација На Зракот € Една од најважните карактеристики на секое чудесно квалитетно ласерско ниво е опцијата за ориентација на зракотЕликлив 4д 16 Линија зелени модели На Ласерско Ниво со најмногу четири рамнини за ориентација : два вертикални ласери со двоен зрак и два хоризонтални со двоен зрак, успева да покрие цел четиридимензионален простор без никаков hindrance.To на врвот сето тоа, дава поддршка од 360° и за авионите, што е од огромна помош при мерење.(Ласерска Класа : Класа ǁ,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат