• Новак
Покани за роденденски покани за боја на конфети, покани за роденденска забава (20 брои) со коверти, пополнете картички за покани за момчиња и девојчиња, роденденска

Покани за роденденски покани за боја на конфети, покани за роденденска забава (20 брои) со коверти, пополнете картички за покани за момчиња и

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Количина : 20 покани и 20 коверти Димензија : Поканите картички се мерки 4 x 6 инчи. Премиер материјал : Поканите картички се изработени од обложена хартија, отпечатени на двојна страна, издржлива и лесна за пополнување со различен вид пенкала. Дизајн : Зачудувачка боја, добро презентирани детали, доволно простор за пополнување, да имате одлично време на забава со оваа покана. Количина : 20 покани и 20 коверти. Димензија : Поканите картички се мерки 4 x 6 инчи. Премиер материјал : Поканите картички се изработени од обложена хартија, отпечатени на двојна страна, издржлива и лесна за пополнување со различен вид пенкала. Дизајн : Зачудувачка боја, добро презентирани детали, доволно простор за пополнување, да имате одлично време на забава со оваа покана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат