• Новак
100 парчиња единечен розов ракав цвет за завиткување хартија единечни цвеќиња за пакување торби водоотпорни торби за завиткување на цвеќиња злато раб цвет букет ра?

100 парчиња единечен розов ракав цвет за завиткување хартија единечни цвеќиња за пакување торби водоотпорни торби за завиткување на

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

Високо квалитетен единечен розов ракав : Исклучителната единечна торба за цвеќиња за пакување користи супериорен издржлив и водоотпорен пластичен материјал, тие се лесни и издржливи во употреба Единечни вреќи за завиткување на цвеќиња ќе го направат вашиот цвет да изгледа повеќе деликатен и елегантен. 100 парчиња единечни торби за завиткување на цвеќиња : Getе добиете 100 парчиња единечни вреќи за завиткување на цвет во розова и бела боја со златен раб вкупно. Горната големина, долната големина и висината на секоја единечна торба за пакување мерка 5.1 x 1,6 x 17,7 инчи / 13 x 4 x 45 см. Уникатен златен раб единечен розов ракав : Цветните ракави за пакување со единечна роза имаат златен раб, може да ги заштити цвеќињата добро од тоа да бидат исцедени, со елегантен и привлечен дизајн, кој остава длабоко и темелно влијание врз луѓето на прв поглед. Исклучителна единечна цветна завиткување за разни цвеќиња : уникатната пластична кеса со едно цветно пакување е погодна за пакување на сите видови цвеќиња. Различни цвеќиња пренесуваат различни значења. Добро подготвениот сингл цвет со уникатна торба за завиткување на ракав ги прави луѓето да ја чувствуваат вашата пријателство и размислување. Единствени единечни вреќи за пакување роза за повеќекратни сцени : Исклучителниот чист цветен букет ракав е погоден во разни прилики како Денот на мајката, Денот на вinesубените, Божиќ, Нова Година, венчавка, роденден, Бебе туш, невестински туш, годишнина, забава за празници итн., Можете да ги пренесете вашите најдобри желби на другите со цвет во прекрасна торба за пакување со еден цвет букети. Високо квалитетен единечен розов ракав : Исклучителната единечна торба за цвеќиња за пакување користи супериорен издржлив и водоотпорен пластичен материјал, тие се лесни и издржливи во употреба. Единечни вреќи за завиткување на цвеќиња ќе го направат вашиот цвет да изгледа повеќе деликатен и елегантен. 100 парчиња единечни торби за завиткување на цвеќиња : Getе добиете 100 парчиња единечни вреќи за завиткување на цвет во розова и бела боја со златен раб вкупно. Горната големина, долната големина и висината на секоја единечна торба за пакување мерка 5.1 x 1,6 x 17,7 инчи / 13 x 4 x 45 см. Уникатен златен раб единечен розов ракав : Цветните ракави за пакување со единечна роза имаат златен раб, може да ги заштити цвеќињата добро од тоа да бидат исцедени, со елегантен и привлечен дизајн, кој остава длабоко и темелно влијание врз луѓето на прв поглед. Исклучителна единечна цветна завиткување за разни цвеќиња : уникатната пластична кеса со едно цветно пакување е погодна за пакување на сите видови цвеќиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат