• Новак
ЛИЗЕЛИН Персонализирани Сопствени Неонски Знаци Предводени Неонски Знаци Светлина За Спална Соба Дома Свадба Роденден Ѕид Декор Божиќ Бар Продавница Логото Неон?

ЛИЗЕЛИН Персонализирани Сопствени Неонски Знаци Предводени Неонски Знаци Светлина За Спална Соба Дома Свадба Роденден Ѕид Декор Божиќ Бар Продавница

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

● Врвен Материјал : ние користиме ултра јасен акрилик со дебелина од 7 мм како задна табла Неонската цевка што ја избираме е направена од еколошка silicone.It нема да старее или ќе пукне по долготрајна употреба. ВОДЕЧКИОТ животен век над 100. Е важно : Лизелин користи САМО адаптер СО ВИСОКА моќност СО ГОЛЕМА моќност И 3-Пински Приклучок за заземјување. Сѐ ни одговара стандард. ● Безбедна Испорака : избираме 5 слоја брановидни картони од класа, пена и пластична фолија за да го заштитиме вашиот дизајн. Во споредба со нормалното пакување, оштетената стапка е значително намалена. ● Убава Изработка-Неонските светла Лизелин се рачно изработени со дополнително внимание на деталите. Сите наши неонски ленти се залепени на акрилните задни плочи наместо едноставно да се полнат во слотови. Затоа, за разлика од светлата од многу други неонски производители, НАШИТЕ LED Неонски светла се поцврсти и не се ризични да бидат излупени. Персонализирано-Прилагодете ги вашите неонски знаци на кој било начин што сакате, можете да изберете боја, големина, фонт и број на линии на сопствен текст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат