• Новак
WEREVU 1Pcs 3P 160N 125A 160A Mccb Калапи Случај Прекинувач Прекинувач За Воздух Дистрибуција Заштита

WEREVU 1Pcs 3P 160N 125A 160A Mccb Калапи Случај Прекинувач Прекинувач За Воздух Дистрибуција Заштита

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прекинувачи Прекинувач3p 160n 125 A 160 A Mccb Калапи Случај Прекинувач Прекинувач За Воздух Дистрибуција Заштитен напон изолација е ДО 800 V. 50 Hz или 60 Hz со номинален работен напон ДО 690 V. може да се инсталира и вертикално и хоризонтално.Овој производ е во согласност со стандардот на ИЕЦ 6094702.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : номинална струја на Рамка(А)Б : Номинален оперативен напон(В)В : Номинален напон на изолација(В)Д : Номинален крајен капацитет за кршење на краток спој(КА)400/690 V : номинален капацитет за кршење на краток спој (КА)400/690 V : номинален капацитет за кршење на краток спој (КА) 400 / 690 V.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат