• Новак
Yair emanuel Mezuzah Holder Case Solid Color дизајнирана од уметникот 12см

Yair emanuel Mezuzah Holder Case Solid Color дизајнирана од уметникот 12см

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Познатиот уметник Јаир Емануел! Mezuzah Cover 12cm дизајниран од славниот уметник Јаир Емануел Големината на движење е 12 сантиметри. Скролувајте не е вклучено. Големината на движење е 12 см. Вистинскиот случај е поголем. Самостојна поддршка! Лесно е да се обеси! Може да се обеси со вклучена лепила. Елегантен цврста боја и здрав метален материјал! Додадете класа и сјај на вратата на вратата со овој класичен, забавен и шарен случај на Мезуза. Металниот материјал е долготраен и изгледот е безвременски! Со ова покритие на Мезуза не можете да тргнете наопаку!. Одлично за секоја просторија! Совршен декор и боја за секоја просторија од куќата, училиштето, синагогата или зградата на канцеларијата!. Познатиот уметник Јаир Емануел! Mezuzah Cover 12cm дизајниран од славниот уметник Јаир Емануел. Големината на движење е 12 сантиметри. Скролувајте не е вклучено. Големината на движење е 12 см. Вистинскиот случај е поголем. Самостојна поддршка! Лесно е да се обеси! Може да се обеси со вклучена лепила. Елегантен цврста боја и здрав метален материјал! Додадете класа и сјај на вратата на вратата со овој класичен, забавен и шарен случај на Мезуза. Металниот материјал е долготраен и изгледот е безвременски! Со ова покритие на Мезуза не можете да тргнете наопаку!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат