• Новак
Стенли Хардвер S750-710 CD8440 челични куки и очи во цинк

Стенли Хардвер S750-710 CD8440 челични куки и очи во цинк

Rating 
DEN 115.04

Достапност
Достапно за нарачка

Овластена замена од Националниот хардверски фонд #N122-283 Дизајнирано како кука за општа намена и око за врати, порти, итн. Лесна инсталација. Точките на остри завртки залак во дрво лесно и брзо. За апликации од десна или лева рака. Произведено од жица со цврст челик. Дизајнирано како кука за општа намена и око за врати, порти, итн. Лесен за инсталирање. Овластена замена од Националниот хардверски фонд #N122-283. Дизајнирано како кука за општа намена и око за врати, порти, итн. Лесна инсталација. Точките на остри завртки залак во дрво лесно и брзо. За апликации од десна или лева рака. Произведено од жица со цврст челик. Дизајнирано како кука за општа намена и око за врати, порти, итн. Лесен за инсталирање. Опис на производот Стенли-Национален хардвер е водечки производител на хардвер повеќе од еден век. Во текот на последните 160-плус години, Стенли-Национал е име кое стана синоним за квалитет, иновации и услуги на клиентите. Обезбедување на опции за заклучување и прицврстување за сите ваши затворени и надворешни намени. Куките и очите доаѓаат во месинг или цинк-позлатени со димензии на Weatherguard од 1 до 3-инчи и се оптимални за употреба на отворено во цинк позлата што нуди отпорност на корозија за сите ваши функционални потреби за хардвер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат