• Новак
Von Duprin 996KDTM4 996K-DT-M US4 98 и 99 серија Dummy Knob Trim

Von Duprin 996KDTM4 996K-DT-M US4 98 и 99 серија Dummy Knob Trim

Rating 
DEN 4816.00

Достапност
Достапно за нарачка

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување. Производот е произведен во САД. Декоративна кукла трим што се користи од едната страна на вратата. Дизајн на лост добро се спарува со модерните, чисти линии на современ и урбан дизајн. Погодни и прифатливи опции за тела на вратата. Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување. Производот е произведен во САД. Декоративна кукла трим што се користи од едната страна на вратата. Дизајн на лост добро се спарува со модерните, чисти линии на современ и урбан дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат