• Новак
Dofopo чиста акрилна дисплеј кутија за самостојно склопување кутија за приказ за колекционерски кутии за акрилно прикажување алтернативно стакло куќиште за акциони

Dofopo чиста акрилна дисплеј кутија за самостојно склопување кутија за приказ за колекционерски кутии за акрилно прикажување алтернативно

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Иновативна инсталација】 Нашиот производ има иновативен метод за инсталација што го издвојува од конкуренцијата Откако ќе ги закачите фитинзите на аглите, можете да ја поставите целата кутија во ниеден момент. Прочитајте ја страницата за прирачник или детали на Интернет пред да ја инсталирате. 【Големина】 Големина на ентериер : 4 (л) x 4 (w) x 4 (ч) инч, 10x10x10 cm. Нашиот случај на приказ доаѓа во најразлични големини, што го прави совршено одговара за секоја ставка што сакате да ја прикажете. Од мали ситници до поголеми меморијали, нашиот јасен случај на акрилен приказ може да го смести сето тоа. Забелешка : Ве молиме, откинете го заштитниот филм од обете страни пред да го инсталирате. 【Цврста база】 За разлика од другите случаи на прикажување на пазарот, овој производ може да се пофали со подебела база, обезбедувајќи чувство на тежина и издржливост што не само што додава на естетиката, туку го олеснува движењето. 【Дизајн на високо ниво】 Елегантен и елегантен дизајн на јасен случај на приказ му дава луксузно чувство, што го прави совршен додаток на секоја просторија во вашиот дом. Вашите колекционери ќе бидат прикажани на начин што не само што ја истакнува неговата вредност, туку го подобрува вашиот декор на домот. 【Заштитете и прикажете】 Отпорен на прашина и запечатено, нашиот случај на приказ за бројки може да се пофали со заптивка за заштита од прашина што ќе ги задржи вашите предмети да изгледаат најдобро за наредните години. Заштитете ги вашите највредни поседи со нашиот случај на акрилен приказ. Уживајте во производ кој не само што го подобрува вашиот декор на домот, туку обезбедува безбедно и безбедно опкружување за вашите колекционери. 【Иновативна инсталација】 Нашиот производ има иновативен метод за инсталација што го издвојува од конкуренцијата. Откако ќе ги закачите фитинзите на аглите, можете да ја поставите целата кутија во ниеден момент. Прочитајте ја страницата за прирачник или детали на Интернет пред да ја инсталирате. 【Големина】 Големина на ентериер : 4 (л) x 4 (w) x 4 (ч) инч, 10x10x10 cm. Нашиот случај на приказ доаѓа во најразлични големини, што го прави совршено одговара за секоја ставка што сакате да ја прикажете. Од мали ситници до поголеми меморијали, нашиот јасен случај на акрилен приказ може да го смести сето тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат