• Новак
Renslat 10 парчиња/постави акварел пенкало за бојадисување виолетова најлон четки за боја

Renslat 10 парчиња/постави акварел пенкало за бојадисување виолетова најлон четки за боја

Rating 
DEN 5308.32

Достапност
Достапно за нарачка

10 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешање и исполнете ги вашите различни барања за сликање Разумен дизајн на кривата, пријатно за одржување; Лесно за чистење, многу удобно. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Совршено за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари од сите нивоа. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето. 10 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешање и исполнете ги вашите различни барања за сликање. Разумен дизајн на кривата, пријатно за одржување; Лесно за чистење, многу удобно. Идеално за акварел, масло, гуаче, тело, нокти, сликање на лице, минијатура, модел, керамика, занаетчиско уметничко сликарство, итн. Совршено за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари од сите нивоа. Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето. 10 големини четки за бојадисување со различни совети ја олеснуваат бојата на мешање и да ги исполнат вашите различни побарувања за сликање. Прерасен дизајн на кривата, пријатно за одржување; лесен за чистење, многу удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат