• Новак
Pibm Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетки Полици Цврсто Дрво Железо Уметност Мултифункционална Полица За Складирање, 3 Слоја, 2 Бои, Црна, 70x21x70cm

Pibm Стилски Едноставност Полица Ѕид Монтирани Лебдечки Решетки Полици Цврсто Дрво Железо Уметност Мултифункционална Полица За Складирање,

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно од производителот и поддржете повеќе набавки Метод на инсталација : треба да вежбате. Карактеристики : Може да се користи како полица за книги, фотографија, дисплеј за собирање, погоден за дневна соба, ресторан или канцеларија, едноставен стил. Големина (должина € ширина € висина) : 70x21x70cm (види димензија цртеж). Материјал : Метал (јасна текстура, издржлив, еколошки). Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно од производителот и поддржете повеќе набавки. Метод на инсталација : треба да вежбате. Карактеристики : Може да се користи како полица за книги, фотографија, дисплеј за собирање, погоден за дневна соба, ресторан или канцеларија, едноставен стил. Големина (должина € ширина € висина) : 70x21x70cm (види димензија цртеж). Материјал : Метал (јасна текстура, издржлив, еколошки). Име : Количина на Полица : 1 погодна за : околина за возрасни : продавница за облека,дневна соба,спална соба,работна соба,канцеларија,кујна,барфетура : Изработена од висококвалитетни материјали,издржлив едноставен и креативен дом,убав и извонреден,покажувајќи ја вашата прекрасна rетска и вкусна решетка за складирање за да го направите складирањето повеќе забелешка : Нега : избришете ја суво со чиста крпа натопена со благ детергент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат