• Новак
Мумин од 1бија 1062216 Плоча, Плоча, 7,5 инчи, Класичен Смрдлив

Мумин од 1бија 1062216 Плоча, Плоча, 7,5 инчи, Класичен Смрдлив

Rating 
DEN 476.48

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : Тајланд Марка : Finбија (Finпски)/Финска. [Овој производ е официјален увоз на arпски (Фискар Јапонија Копродукции.jp Дистрибутер до .jp овој производ е автентичен productпски бренд производ. Автентичниот производ е спакуван во официјална брендирана посветена кутија. Серијата Мумин "Класик" содржи дизајн кој го изразува секој пријател на Долината Мумин. Изберете го вашиот карактер според вашето расположение на денот. Замрзнувач, микробранова печка, рерна и машина за миење садови безбедно. Смрдливиот е тврдокорен фаворит за шега. Секогаш е зло за жителите на Долината Мумин. Крадењето работи не може да се ужива со тоа што ќе ги измамите другите. Смрдливите дизајни се базираат на два Стрипови На Мумин со "Како Пророк" и "Малата Тајна На Мумин Мама" објавени во 1956 и 1957 година. Во зависност од производот, може да има мали црни дамки или вдлабнатини, итн. но, тоа не е проблем на квалитетот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат