• Новак
Тропски цветни кошули од ринестон бело xxl

Тропски цветни кошули од ринестон бело xxl

Rating 
DEN 307.52

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои. Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност. Изберете од различни големини и бои. Поли/памучна кошула без ракави за кучиња за секој ден носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат