• Новак
Полични ленти за замена на POY, компатибилни за Fitbit Charge 2, Classic & Special Edition Прилагодливи спортови на зглобовите

Полични ленти за замена на POY, компатибилни за Fitbit Charge 2, Classic & Special Edition Прилагодливи спортови на зглобовите

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Две прилагодливи големини : голема големина за 6,7 "-81" зглоб, мала големина за 5,5 "- 6,7" зглоб. (Само за Fitbit Charge 2, полнењето 3 не е компатибилно). Меки материјали : Овие опсези за Fitbit Charge 2 HR се направени од флексибилен еластомер, отпорен на пот малечка вклопување 5,5 " - 6,7" обем на зглобот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат