• Новак
Општа фотографија FC100N 33-метри тешка TTL TTL Off-камера Флеш чевли за чевли за Nikon SB-300, SB-400, SB-600, SB-700, SB-800, SB-900, SB-910, итн

Општа фотографија FC100N 33-метри тешка TTL TTL Off-камера Флеш чевли за чевли за Nikon SB-300, SB-400, SB-600, SB-700, SB-800, SB-900,

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Nikon TTL/I-TTL Монти за трепкање чевли. Монтирани на 1/4 "-20 навојни столпчиња. Фото FC100 N 33-метри (10м) тешка TTL-кабел за чевли за чевли за блиц за Nikon SB-300, SB-400, SB-600, SB-700, SB-800 , SB-900, SB-910, ETC (замена на SC-28).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат