• Новак
Коконика, свеќа од кокос сад за домашни миризливи свеќи, органска восочна свеќа, сите свеќи од природно дрво злобни свеќи, свеќи од ароматерапија, свеќа од коко од ш?

Коконика, свеќа од кокос сад за домашни миризливи свеќи, органска восочна свеќа, сите свеќи од природно дрво злобни свеќи, свеќи од

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

? Еко-пријателски свеќи за кокосови школки имаат восок од 10 мл (300гр) за приближно 45-50 час време на горење. ? [Рака истури свеќа од кокос] Користејќи отстапени кокосови школки, ние ги истураме органските восок од соја во внатрешноста на школки, завршувајќи со крцкава дрвена свеќа за имитирање на релаксирачкиот звук на камин. ? Сите мириси се природни кои се доволно безбедни за здравјето на луѓето и големината е приближно.1 - 4,7 "DIA X 3. ? [Повеќекратна употреба] Свеќите на кокосовите школки прават совршено додавање и освежување на секоја канцеларија во затворен простор, кујна, спална соба, дневна соба и многу повеќе. Мирисот на овие свеќи за медитација обезбедува утеха и смирување на умот. После употреба, можете да го користите садот како сад за накит, сад за складирање или држач за бонбони. ? Нашите свеќи од кокосова обвивка доаѓаат внимателно завиткани во кутијата Крафт за лесно прикажување и надавање. ? Еко-пријателски свеќи за кокосови школки имаат восок од 10 мл (300гр) за приближно. 45-50 час време на горење. ? [Рака истури свеќа од кокос] Користејќи отстапени кокосови школки, ние ги истураме органските восок од соја во внатрешноста на школки, завршувајќи со крцкава дрвена свеќа за имитирање на релаксирачкиот звук на камин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат