• Новак
Полнач за напојување со диаотек за Bissell Pet Eraser Eraser безжичен преносен преносен чистач вакуум 1611736 Bissell Power Power 161-1736 PET Eraser дамка 2002 2003 2003a 2003a 2164a Напојување на електрична

Полнач за напојување со диаотек за Bissell Pet Eraser Eraser безжичен преносен преносен чистач вакуум 1611736 Bissell Power Power 161-1736

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен : Bissell Pet Barder Eraser безжичен 50/60 Hz Излез : 10 V 630 MA 10 V0.63 A Должина на кабелот : 4,9ft/1,5м тежина : 2,8 унца. Што добивате : 1 x 10 V кабел за напојување за Bissell Pet дамки за дамки безжични, 30 дена пари назад, 12 месеци размена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат