• Новак
Торбата за покривање против прашина се вклопува 255 митра со патент, торба за прашина за делови од појас, делови од митра, митра пила

Торбата за покривање против прашина се вклопува 255 митра со патент, торба за прашина за делови од појас, делови од митра, митра пила

Rating 
DEN 154.88

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата торба против нулато за покривање е изработена од железна жица + најлонска крпа, добро изработена и издржлива Фаќајте пилевина за да ги одржувате продавниците и countertops чисти. Торба за покривање на прашината со долниот патент за лесно складирање и транспорт. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. Нашата торба против нулато за покривање е изработена од железна жица + најлонска крпа, добро изработена и издржлива. Фаќајте пилевина за да ги одржувате продавниците и countertops чисти. Торба за покривање на прашината со долниот патент за лесно складирање и транспорт. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат