• Новак
Cabilock Casher Casher 2 парчиња крпа за крпа за уметности кутија за складирање Едноставна десктоп организатор за домаќинства за домашна продавница за домашна продавница

Cabilock Casher Casher 2 парчиња крпа за крпа за уметности кутија за складирање Едноставна десктоп организатор за домаќинства за домашна продавница

Rating 
DEN 154.88

Достапност
Достапно за нарачка

Погодно за складирање на козметика, трудови или какви било суровини Исто така е идеално украсување на куќа со функција за складирање. Може да ги среди работите и да ја одржува табелата чиста. Со рачка, лесно се движи. Направено од врвен материјал, тој е цврст и издржлив. Погодно за складирање на козметика, трудови или какви било суровини. Исто така е идеално украсување на куќа со функција за складирање. Може да ги среди работите и да ја одржува табелата чиста. Со рачка, лесно се движи. Направено од врвен материјал, тој е цврст и издржлив. Опис, едвај чекате да го прилагодите вашиот врв на табелата или работната површина и да чувате сè што ви треба во ред? Оваа корпа за складирање на уметност во крпа е вашиот најдобар избор. Може да ги среди работите и да ја одржува табелата чиста. Модниот дизајн го прави исто така елегантен украс.Фајт- Боја : како што е прикажано.- Материјал : Платно. исто така идеална куќичка за украсување со функција за складирање .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат