• Новак
Средна твитови 2024 налепница

Средна твитови 2024 налепница

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако одговара, се држи : Нашите декорации се совршени и за внатрешни и за надворешни поставки Земете го омилениот Јети, направете простор на задниот дел од вашиот џип, испрскајте го вашиот ладилник пред големото патување или дајте му на вашиот лаптоп за работа. Прави совршен подарок : Оваа налепница за декорации е совршен подарок за родендени, Божиќ, свадба, Ден на таткото. Без разлика дали е за вашиот татко, брат, сестра или мајка, оваа налепница е сигурно да го осветли нивниот ден. Еко-пријателски мастила : Секоја американска винилна декларација се создава со употреба на еко-растворувач растенија и нетоксични мастила засновани на вода. Ова ни овозможува да помогнеме во заштитата на патиштата додека ги користите за да го покажете стилот на налепницата на браникот. Нанесете насекаде : оваа налепница за винил е лесна за лупење и е совршена големина да се залепи каде и да сакате; Автомобил, камион, ладилник, брод или дури и Тумблер. Направени во САД : Сите американски налепници за винил се гордо дизајнирани и произведени во САД надвор од Лос Анџелес, Калифорнија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат