• Новак
Dengkai убава девојка уметничка монета Забава монети нас хобо никел монета среќа монета предизвик монета Америка слобода романтична џебна монета минијатурна нова но?

Dengkai убава девојка уметничка монета Забава монети нас хобо никел монета среќа монета предизвик монета Америка слобода романтична џебна монета

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Јас продавам само монети за копирање (реплика), не ги купувајте како оригинални монети; Сега оригиналните монети се ретки, старите реплики монети исто така вреди да се соберат, а старите реплики монети исто така можат да ја завршат вашата колекција на монети Имаме 559 монети на залиха и подготвени да бидат испорачани. Оваа стара паричка е изработена од месинг; Старата паричка е позлатена со 925 сребро сребро. Овој производ е рачно изработено занаети. Тоа не е трговска сребрена монета, но вреди вашата постојана колекција. Тоа ќе биде совршен подарок - вечен во историјата. Јас продавам само монети за копирање (реплика), не ги купувајте како оригинални монети; Сега оригиналните монети се ретки, старите реплики монети исто така вреди да се соберат, а старите реплики монети исто така можат да ја завршат вашата колекција на монети. Имаме 559 монети на залиха и подготвени да бидат испорачани. Оваа стара паричка е изработена од месинг; Старата паричка е позлатена со 925 сребро сребро. Овој производ е рачно изработено занаети.

Спецификацијата

Material:
silver plated
Process:
Die Casting
Packing List:
1 x Hobo Nickel Coin :

Со стоката дадена додека купуваат