• Новак
Holibanna 3pcs Rattan Bamboo Basket за да го ткаете ратан Гуангкси

Holibanna 3pcs Rattan Bamboo Basket за да го ткаете ратан Гуангкси

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ратан Ратан ткаена корпа- лесно одговарајте на вашиот ентериер декор и донесете малку природна убавина на секој внатрешен простор. Кошница за складирање-Мултифункционална, ткаената корпа не е само украс за домашна работна површина, туку и практична корпа за складирање. Ткаени корпи за леб- модерни и едноставни во стил, ткаената корпа е многу погодна за употреба на домови и ресторани. Кошница за зеленчук од таблети- неговиот умен ткаен изглед на изглед додава свеж и природен здив во корпата, што го прави деликатен и декоративен. Овошна корпа- може да се стави во вашата дневна соба, кујна, хотел и слично, и како украс за вашиот дом или подарок на вашите пријатели. Ратан ткаена корпа- лесно одговарајте на вашиот ентериер декор и донесете малку природна убавина на секој внатрешен простор. Кошница за складирање-Мултифункционална, ткаената корпа не е само украс за домашна работна површина, туку и практична корпа за складирање. Ткаени корпи за леб- модерни и едноставни во стил, ткаената корпа е многу погодна за употреба на домови и ресторани. Кошница за зеленчук од таблети- неговиот умен ткаен изглед на изглед додава свеж и природен здив во корпата, што го прави деликатен и декоративен. Овошна корпа- може да се стави во вашата дневна соба, кујна, хотел и слично, и како украс за вашиот дом или подарок на вашите пријатели. Список на пакети со 3 x Карактеристики за корпа за складирање -со рачно занаетчиски ткаен дизајн, повеќе свеж и привлечен, може да се чувствува чувство на природа во плетените корпи за раката. -Материјал : Организатор на зеленчук од ратан -големина : 14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат