• Новак
Aircus 6189-0249 PA66 Grey PBT Aircus 2 Pin Femaleенски водоотпорен авто -кабелски приклучок за приклучок -

Aircus 6189-0249 PA66 Grey PBT Aircus 2 Pin Femaleенски водоотпорен авто -кабелски приклучок за приклучок -

Rating 
DEN 607.84

Достапност
Достапно за нарачка

Име на боја : 20 Тип на ставка : Кабли, адаптери и приклучоци. Големина на артикалот : 10*10*10. Тип на материјал : PA66. Име на моделот : 6189-0249.6189-0249 PA66 сив PBT Aircus 2 Pin Femaleенски водоотпорен автоматски кабелски конектор 3. Сите видови на материјали за авто-конектори се усогласени со ROHS4.Материјал : PA66 за конектори.Кокер или стакло челик за терминали5.moq : 100pcs за овој напорен конектор Исто така, може да ги обезбеди сите делови за жица за жици, како што се конектори, терминали, заптивки, кабли, bellвони и така натаму.Си исто така можеме да ви дадеме услуга за развој на мувла за да ви ги доставувате предметите што не можете да ги најдете директно на коренскиот пазар. (Примерок достапен, но полнење) Брз и удобен начин : Со воздух, може да го испрати само до вашата аеродромска станица, но за тешка нарачка, може да заштеди трошоци и брзо. Предмети што може да бидат побрзи, тогаш Хонха може да се обиде со Fed Ex, DHL, UPS -от и TNT од HK (нашиот агент за испорака) или со воздух, што Honha може да го контролира да биде пониско. Малку бавен, но ефтин начин : ако не сте внатре брзање, честа може да се обиде да испрати покрај море, многу е ефтино, честа може да ви помогне да контактирате со превозната компанија, да го организирате бродот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат