• Новак
Високи џемпери на половината за жени лабави фит салон панталони со џебови од дното на кино

Високи џемпери на половината за жени лабави фит салон панталони со џебови од дното на кино

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Колку повеќе купувате, толку е поголем попустот! Добредојдовте во нашата продавница PBNBP!. Време на испорака : 7-20 дена. Повлечете го затворањето. Машинско миење / миење на рацете. 【Мекиот материјал】 Високиот џогер со џебови со џебови се изработени од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно носење, меко, дишено и удобно за носење, обезбедувајќи пријатно чувство на одмор. 【Карактеристики】 Класични печатени, високи половини, долги панталони, обични панталони. Еластична висока половината, јога тренингот џогер панталони салон панталони џемпери со џебови. Лабава фит спортски панталони. Удобно да се носи во летна пролет или есен. Овие панталони можат многу добро да ја покажат кривата на вашите долги нозе. 【Стил на контраст во боја】 Стилскиот и модата ве прави попривлечни -совпаѓање на бојата ве прави да изгледате многу енергично. Контрастна боја блок џемпери, панталони со високи половини, бои за крпеница, џогер, еластично дно на кино, два карго џебови, стил на улична облека хип-хоп. 【Совпаѓање】 Совршена должина за џемпери, дуксери, блуза или палто. Можете да ги напиете пантолоните во чевлите или дуксерите за стилски изглед сите сезони! Оваа обична лабава фит спортска џемпери се одлични за маици, резервоари и култури џемпери, особено патики, итн. Додадете малку стил на празник во вашата гардероба со овие женски Божиќни панталони, тој е погоден за овој Божиќ, празник, Нова Година Подарок . 【Прилики】 погодни за секојдневен изглед и какви било прилики, особено за канцеларија, забави, одмор, клубови и датира. Овој џогерс џогери е одличен за подароци за ден на мајки, спорт, фитнес, тренинг, работа дневно облекување џогирање на забави за искачување, возење велосипед и моторцикли за патувања за одмор, убава есенска облека за жени за вежби на отворено. Колку повеќе купувате, толку е поголем попустот! Добредојдовте во нашата продавница PBNBP!. Време на испорака : 7-20 дена. Повлечете го затворањето. Машинско миење / миење на рацете. 【Мекиот материјал】 Високиот џогер со џебови со џебови се изработени од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно носење, меко, дишено и удобно за носење, обезбедувајќи пријатно чувство на одмор. 【Карактеристики】 Класични печатени, високи половини, долги панталони, обични панталони. Еластична висока половината, јога тренингот џогер панталони салон панталони џемпери со џебови. Лабава фит спортски панталони. Удобно да се носи во летна пролет или есен. Овие панталони можат многу добро да ја покажат кривата на вашите долги нозе. 【Стил на контраст во боја】 Стилскиот и модата ве прави попривлечни -совпаѓање на бојата ве прави да изгледате многу енергично.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат