• Новак
Комплети за налепници на броеви на легура на бојата, етикети за само-лепете за кутија за складирање на дијаманти, алатки за додатоци за дијамантски додатоци контеј?

Комплети за налепници на броеви на легура на бојата, етикети за само-лепете за кутија за складирање на дијаманти, алатки за додатоци за

Rating 
DEN 881.60

Достапност
Достапно за нарачка

✨ Налепница за број на боја DMC ✨ Детали : 1-100 Дигитални налепници + 26 англиски букви + DMC447 Број на боја. ✨ Налепница за број на боја DMC (16,5*19,5 см, единечен дијаметар 1,1 см). ✨ Налепница со црно -бела DMC број на боја (22*30 см, единечна 1,4*0,8 см). ✨ Тежина : Налепница во боја на боја на боја (24 грама) црна и бела налепница за број на боја на DMC (12 грама). ✨ Налепница за број на боја DMC. ✨ Детали : 1-100 Дигитални налепници + 26 англиски букви + DMC447 Број на боја. ✨ Налепница за број на боја DMC (16,5*19,5 см, единечен дијаметар 1,1 см). ✨ Налепница со црно -бела DMC број на боја (22*30 см, единечна 1,4*0,8 см). ✨ Тежина : Налепница во боја на боја на боја (24 грама) црна и бела налепница за број на боја на DMC (12 грама). DMC бои број налепници за етикета за дијамантски кутии за складирање мозаик монистра организатор за шишиња Спецификација : ставка : DMC боја број налепница Боја : Шарено, црно-бело пакување : PE торба Детали : 1-100 дигитални налепници + 26 англиски букви + DMC447 Големина на бројот на бојата : Налепница за број на боја на боја DMC (16,5*19,5 см, единечен дијаметар 1,1см) црна и бела DMC број налепница на боја (22*30см, единечна 1,4*0,8 см) Тежина : Боја DMC Број на боја налепница (24 грама) црна и бела DMC Налепница за број на боја (12 грама) Белешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат