• Новак
SOLUSTRE 2PCS A4 Пополнете ги додатоците за камера со светлина на таблата 5 во 1 Рефлекторот на фотоапаратот Рефлекторот Бела рефлектирачка хартија за светло дифузер свет?

SOLUSTRE 2PCS A4 Пополнете ги додатоците за камера со светлина на таблата 5 во 1 Рефлекторот на фотоапаратот Рефлекторот Бела рефлектирачка

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Рефлексивна табла за мртва живот : Сребрена страна може да обезбеди и дополнително осветлување за темна страна и да ја осветли областа на сенката, силен рефлексивен ефект од таблата со бела боја Додатоци за фотографија : Тоа е одличен додаток за фотографија, одличен избор за професионални фотографи и хобисти. Рефлектор на осветлување на фотоапаратот : Белата боја табла може да обезбеди осветлување за темна страна, да го осветли делот од сенката и да овозможи дури и осветлување за предметот. Полумен ефект од страната на сребрена боја. Лесен рефлектор : Страна од црна боја може да ги истакне рабовите или да го намали осветлувањето во темна страна, затемнете ја задната страна и да го подобри контрастот. Реквизити за фотографија : Специјален дизајн и тој е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Рефлексивна табла за мртва живот : Сребрена страна може да обезбеди и дополнително осветлување за темна страна и да ја осветли областа на сенката, силен рефлексивен ефект од таблата со бела боја. Додатоци за фотографија : Тоа е одличен додаток за фотографија, одличен избор за професионални фотографи и хобисти. Рефлектор на осветлување на фотоапаратот : Белата боја табла може да обезбеди осветлување за темна страна, да го осветли делот од сенката и да овозможи дури и осветлување за предметот. Полумен ефект од страната на сребрена боја. Лесен рефлектор : Страна од црна боја може да ги истакне рабовите или да го намали осветлувањето во темна страна, затемнете ја задната страна и да го подобри контрастот. Реквизити за фотографија : Специјален дизајн и тој е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. Пакетот вклучува 2 x Области за рефлектори на фотографија -боја : како што е прикажано, рефлекторот на рефлекторот на картон од картонска светлина од картонска светлина дифузер A4 хартија од табла Рефлекторот на фото -рефлекторот 5 во 1 рефлектор бел рефлектор на блиц рефлектори на сончева светлина Рефлекторот за рефлекторот на домашен рефлектор -Панел за рефлекторот на домашен терен -Осветлувањето со три во еден Рефлекторот може да се преклопи во форма „V“ без никакви шипки за поддршка или загради, што го олеснува издржувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат