• Новак
Ph pandahall дневна икона чисти марки за марки знак силиконски гумен печат филм рамка транспарентен печат марки дневник поштенски печат печат за покана картичка за разг

Ph pandahall дневна икона чисти марки за марки знак силиконски гумен печат филм рамка транспарентен печат марки дневник поштенски

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Потпишете ги тематските јасни марки : Дали сè уште сте вознемирени од потребата за премногу налепници за вашиот бележник или да не можете да цртате фигури на стапчиња? Дојдете и пробајте го овој транспарентен печат! Лесно може да ги реши сите ваши проблеми, симпатични и практични и да донесе повеќе нагласувања на вашите мали предмети! Пакет вклучува : 1 транспарентна заптивка со целосна страница (16 × 11 см), во марки има над 60 обрасци. Богатите стилови можат да се применат на разни сцени во секојдневниот живот. Совршено занаетчиство на DIY, различни форми одговараат на различни потреби, доволно за да ги задоволат вашите различни потреби за украсни занаети. Сигурен материјал : Оваа икона со тематски транспарентен печат е изработен од трајна ПВЦ пластика, која може да се користи повеќе пати и не е лесно да се пробие. Мека текстура, пријателска за кожата, безбедна за употреба. Мала тежина, без мирис. Добро изработка, живописни обрасци. Исто така, може лесно да се мие со вода. Како да користите : Изберете го транспарентниот печат што сакате да го користите, ставете го печатот на акрилната табла (не е вклучена), изберете ја подлогата за мастило за занаетчиство во боја што ја сакате (не е вклучена), боја на печатот и ставете ги обоените марки на хартија или картичка, а потоа оставете ги да се исушат воздухот за да завршат убава работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат