• Новак
Омонс чадор стои, чадор стојат светло, шуплива чадор корпа водоотпорна и искривување, 6 куки за складирање на преклопување/б/58х28 см

Омонс чадор стои, чадор стојат светло, шуплива чадор корпа водоотпорна и искривување, 6 куки за складирање на преклопување/б/58х28 см

Rating 
DEN 3955.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, стабилна и издржлива, водоотпорна и искривена Вода за прием на вода : Постои фиксна вода што прима жлеб на дното, што може да акумулира капки за вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за преклопување. Исто така, може да складира столбови, голф -клубови, итн. Не само што се користи во домовите, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Моден дизајн : Тенок скенирање се поставува во близина на влезниот wallид за да се обезбеди простран простор. Современиот дизајн создава декорација за влез во мирна атмосфера. Големина : 50x23cm, 58x28cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, стабилна и издржлива, водоотпорна и искривена. Вода за прием на вода : Постои фиксна вода што прима жлеб на дното, што може да акумулира капки за вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за преклопување. Исто така, може да складира столбови, голф -клубови, итн. Не само што се користи во домовите, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат