• Новак
Златен ретривер 10 парчиња пластична кука симпатична wallидна кука клуч за кука за домашна кујна

Златен ретривер 10 парчиња пластична кука симпатична wallидна кука клуч за кука за домашна кујна

Rating 
DEN 268.64

Достапност
Достапно за нарачка

пластика Направени во САД или увезени. Нашите куки се изработени од високо квалитетен материјал и издржливи. Wallидна кука, без дизајн на удирање, лесен за инсталирање, користете го лепилото што доаѓа со нашиот пакет, само залепете го. Нашата пластична големина на кука : Должина : 2in × Ширина : 1.1in, пакет вклучува : 10 куки и шише лепак. Стилските клучни куки се погодни за дрво, плочка, керамика, метал, пластични површини и сл. Нашите куки можат широко да се користат за висечки капи, чанти, чадори, клучеви, куки за wallидови можат да ги задоволат вашите потреби. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Направени во САД или увезени. Нашите куки се изработени од високо квалитетен материјал и издржливи. Wallидна кука, без дизајн на удирање, лесен за инсталирање, користете го лепилото што доаѓа со нашиот пакет, само залепете го. Нашата пластична големина на кука : Должина : 2in × Ширина : 1.1in, пакет вклучува : 10 куки и шише лепак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат