• Новак
Замена за универзалниот полнач Ryobi CID -182 - Компатибилен со полначи за алатки за напојување Ryobi 18V

Замена за универзалниот полнач Ryobi CID -182 - Компатибилен со полначи за алатки за напојување Ryobi 18V

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Замена Ryobi CID-182 полнач Замена за полначот на алатки за напојување Ryobi 18 V. Бренд на батерии Upstart, една година гаранција. 100-240 V Авто-конзистенција за широко распространетост. Замена Ryobi CID-182 полнач. Замена за полначот на алатки за напојување Ryobi 18 V. Бренд на батерии Upstart, една година гаранција. 100-240 V Авто-конзистенција за широко распространетост. Забележете : Ова е дел за замена на марката на батеријата, а не OEM производ. Овој производ не е поврзан со какви било OEM брендови и не е опфатен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Било какви гаранции за овој производ се нудат исклучиво од батеријата Upstart. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња на брендови и логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат