• Новак
Столница за прилагодување на висината со тркала , хидрауличен салон столче со црно PU синтетичко кожа седиште , прилагодлива висина 48-58 см , Поддржана тежина 160 кг

Столница за прилагодување на висината со тркала , хидрауличен салон столче со црно PU синтетичко кожа седиште , прилагодлива висина

Rating 
DEN 436.80

Достапност
Достапно за нарачка

Разновидност : Идеално за фестивали, свадба, состаноци, забави, прослави, банкети или кој било посебен настан Изработено од кожено меко седиште за дишење и цврста прилагодлива челична рамка, која е многу стабилна и гарантира долг живот. Дебела челична рамка за цврста и стабилна употреба. Не-лизгачки килими : Матичната плоча е поголема, подебела, побезбедна и постабилна од повеќето други столици. Висок квалитет : Ова е направено од не'рѓосувачки челик, едноставно ставено пред килимите. Со лесна и удобна структура, клиентите ќе имаат незаборавно искуство за време на нивниот престој во вашиот салон. Разновидност : Идеално за фестивали, свадба, состаноци, забави, прослави, банкети или кој било посебен настан. Изработено од кожено меко седиште за дишење и цврста прилагодлива челична рамка, која е многу стабилна и гарантира долг живот. Дебела челична рамка за цврста и стабилна употреба. Не-лизгачки килими : Матичната плоча е поголема, подебела, побезбедна и постабилна од повеќето други столици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат