• Новак
MSEMIS големи девојки сјајни метални плетени линија мини скутер здолниште Атлетски скејтер СКРОТ ДУНС

MSEMIS големи девојки сјајни метални плетени линија мини скутер здолниште Атлетски скејтер СКРОТ ДУНС

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% спандекс Здолништето е изработено од полиестер и спандекс материјал, препорачано миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Запален круг исечен со висока, целосна еластична лента за половината за удобно вклопување. Сјајно метален изглед. Со скриени шорцеви за скромност и максимална удобност за да може да игра, навива, танцува, картон или вртење околу безгрижно. Совршено за гардероба на која било танчерска или гимнастичарка, рецитал за танцување или натпревар за навивање, итн. - | половината - | - колк | - Должина на здолниште - 6 | - 6 - | - 20.0 "/50cm - | - 24.0 "/29cm- - 8 | - 8 - | - 21.0 "/53cm - | - 25.0 "/33cm- - 10 - | - 10 | - 22,5 "/57cm - | - 26.5 "/37cm- - 12 - | - 12 |- -24.0 "/60cm - | - 27,5"/70cm - | 16.0 "/41cm- - 14 - | - 14 | - 25.0 "/64cm - | - 29.0"/74cm - | 17,5 "/45см -.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат