• Новак
AEXIT 12,5 mm исечени секачи за мелење DIA 42mm Длабочина на сечење 12мм права Шанк Крај Т слот за секачи за мелница

AEXIT 12,5 mm исечени секачи за мелење DIA 42mm Длабочина на сечење 12мм права Шанк Крај Т слот за секачи за мелница

Rating 
DEN 173.28

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 4 флејта Материјал : HSS; боја : сива. Дијаметар на сечење : 12,5мм / 0,5 "; длабочина на сечење : 42мм / 1,66". Дијаметар на Шанк : 12мм / 0,5 "; вкупна должина : 85мм / 3,36". Тежина : 70g; Содржина на пакетот : 1 x директен секач за крајна мелница. Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 4 флејта. Материјал : HSS; боја : сива. Дијаметар на сечење : 12,5мм / 0,5 "; длабочина на сечење : 42мм / 1,66". Дијаметар на Шанк : 12мм / 0,5 "; вкупна должина : 85мм / 3,36". Тежина : 70g; Содржина на пакетот : 1 x директен секач за крајна мелница. Карактеристики со директен шанк, 4 флејти, HSS и алуминиумски материјал. Тоа е прецизна алатка за грубо милинг, може да се користи за вежбање во работно парче за склопување. Крајниот секач за мелница е широко користен за обработка на јаглероден челик, леано железо, не -ферозни материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат