• Новак
Џевенис Погреб За Мојата Младост 30 Ти Роденден Декорација Рип На моите 20 Ти Балони Рип Дваесетти Балони Готски Роденден Декорација 30 Роденденски Подарок Смрт На Мо

Џевенис Погреб За Мојата Младост 30 Ти Роденден Декорација Рип На моите 20 Ти Балони Рип Дваесетти Балони Готски Роденден Декорација 30

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот Погреб За Мојата Младост Декорацијата ќе донесе сонливо и убаво украсување на вашата забава Преку едноставно склопување и закачување на банерот за да се заврши најубавиот ѕид во позадина. Нашиот Рип До моите Балони од 20-тите ќе донесе неспоредлива радост и најубави моменти на вашето семејство и пријатели. Што ќе добиете : 1 х Погреб За Мојата Младост Писмо Балони треба да се надува, 1 х црна 30 инчен број балони " 30 " 18 х црна готски балони. Ако добиете било кој производ не ве молиме, ве молиме испратете ни е-пошта или само наплата, ние ќе сториме се што можеме да направиме за да направиме подобро искуство за купување. Нашиот Погреб За Мојата Младост Декорацијата ќе донесе сонливо и убаво украсување на вашата забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат