• Новак
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за висина, беспрекорна Дедо дрво сина шема

Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепливи куки, лепила куки за висина, беспрекорна Дедо дрво сина шема

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm/7 ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. ✅ Карактеристики на самостојно лепило : Мултифункционална кука погодна за училишта, канцеларии, затворени или отворени, хотели итн. Препорачани за употреба на мазни површини. ✅ Лепливи куки чувство на искуство : материјалот е сигурен и издржлив. Лесен за користење. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. ✅ Виси куки по услугата за продажба : Откако ќе го добиете производот, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате директно, и јас ќе ви одговорам во рок од 24 часа и ќе го решите проблемот за вас. ✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm/7. ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. ✅ Карактеристики на самостојно лепило : Мултифункционална кука погодна за училишта, канцеларии, затворени или отворени, хотели итн. Препорачани за употреба на мазни површини. ✅ Лепливи куки чувство на искуство : материјалот е сигурен и издржлив. Лесен за користење. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. ✅ Виси куки по услугата за продажба : Откако ќе го добиете производот, ако имате какви било прашања, можете да ме контактирате директно, и јас ќе ви одговорам во рок од 24 часа и ќе го решите проблемот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат