• Новак
Штари за чадори за чадор, држач за чадор, чадор се залага за чадор за домашно лоби, едноставна и модерна решетка за складирање на чадори со отстранлива лента за капе?

Штари за чадори за чадор, држач за чадор, чадор се залага за чадор за домашно лоби, едноставна и модерна решетка за складирање на

Rating 
DEN 1435.20

Достапност
Достапно за нарачка

1 Материјал : Рамката на чадорот е изработена од ABS+PP, што е густо и издржливо, еколошки и здрави и лесни за чистење. Димензии : должина × ширина × висина, тежина 1 кг. Стабилен и компактен аранжман : штандот на чадорот може да се постави на аголот на влезот и може да складира 4 долги и кратки чадори. Дизајн на дното на лизгање : Долна мека подлога, добри перформанси што не се лизгаат, низок центар на гравитација, не е лесен за паѓање, издржлив и отпорен на абење, заштити го подот. Отстранлив сад за капење : Лесно се исцеди, спречува дожд од прелевање и одржувајте ја земјата чиста. Овој штанд за чадори е мал, стабилен, изработен од еколошки материјал за PS, еколошки и здрав, а бело е лесно да се совпадне. Може да се постави на влезот на тремот. Може да има 6 чадори со виткање + 9 долги чадори. Погоден за домашна канцеларија и хотелско лоби. Ве молиме, бидете сигурни да купите, ќе бидете 100% задоволни од пакетот : 1x Stand Stand ● Материјал : ABS+PP ● Големина : 21.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат